תרגום מעברית לאנגלית של 

חוזים, הסכמים, תביעות 

ומסמכים משפטיים אחרים 

משרדנו מתמחה בתרגום פוליסות ביטוח וחומר ביטוחי אחר לאנגלית ומשרת מרבית חברות הביטוח בישראל. 

למידע ספציפי בעניין תרגום ביטוחי מעברית לאנגלית, לחץ כאן
 

חוזים, הסכמים, תביעות משפטיות, פוליסות ביטוח ומסמכים אחרים בעלי תוקף משפטי שנוסחו מתוך כוונות ומטרות ספציפיות של הצדדים, מחייבים מיומנות ושיקול דעת ראויים בעת תרגומם לאנגלית. קיימת חשיבות רבה בהבנת הנקרא, דייקנות ובחירת המילים המקבילות באנגלית, ושימוש בסגנון קולח ושוטף כדי להבטיח, בין היתר, כי גמירות הדעת והמסוימות של הצדדים, מתבטאת גם באנגלית. ההשלכות של אי-בהירויות וטעויות בתרגום מסמכים משפטיים עלולות להיות חמורות. 

 

לפיכך, חשוב שהמסמך יתורגם על ידי בעל ניסיון מקצועי בתרגום הרלוונטי. למשל, מתרגם עם רקע מקצועי במדעי הרוח יידע לתרגם ספרות, שירה וכתוביות ברמה גבוהה, ואילו דובר אנגלית עם רקע עסקי או משפטי ייידרש לתרגום מסמכים עסקיים לאנגלית.

 

במקרים מסוימים, התרגום באנגלית יהיה המסמך המחייב בין הצדדים, ובמקרים אחרים התרגום יהיה אינפורמטיבי בלבד, כאשר המסמך המחייב יהיה המקור בעברית. במקרה האחרון, חשוב לציין בכותרת המסמך כי התרגום הינו אינפורמטיבי בלבד והגרסה בעברית הינה המסמך המחייב במקרה של חילוקי דעות בין הצדדים. 

 

לעיתים, רשויות החוק, שגרירויות בחו"ל וגופים אחרים דורשים אישור נוטריוני בגין נכונות תרגום לאנגלית. לרוב מדובר במסמכים כגון תעודות, תצהירים משפטיים ומסמכים אחרים המעידים על סטטוס מסויים.

 

אישור נוטריוני על התרגום לאנגלית כרוך בעבודה נוספת מעבר לתרגום המסמך, שכן הנוטריון נדרש לתת תוקף משפטי לתרגום ע"י חתימה על אישור כי הוא נאמן למקור. אישור נוטריוני על תרגום מעברית לאנגלית משמש כראייה בבתי משפט או בפני רשויות אחרות, הן בישראל והן בחו"ל.

 

באפשרותנו לצרף אישור נוטריוני לתרגום לאנגלית במקרה הצורך, וזאת בכפוף לתעריף הקבוע בחוק הנוטריונים, התשל"ו-1976. 

במקרים מסוימים, הגורם שמבקש אישור נוטריוני יסכים להסתפק בתרגום לאנגלית בצירוף הצהרת נכונות התרגום של מתרגם מקצועי, דבר שעשוי לחסוך את העלויות הגבוהות הכרוכות בעריכת אישור נוטריוני. 

 

לכן, לפני שמזמינים אישור נוטריוני על התרגום לאנגלית, כדאי לבדוק אם ניתן להסתפק באישור מתרגם מקצועי, מסמך שאנו מציעים ללא תוספת תשלום כחלק מעבודת תרגום מקצועי ושרות ללקוח.

 

לקבלת הצעה לתרגום מעברית לאנגלית של חוזה, הסכם, פוליסת ביטוח או חומר משפטי או עסקי אחר פנו אלינו: 03-6486848