תרגום קורות חיים לאנגלית

אנו מודעים היטב לעובדה כי קורות חיים באנגלית הינם כרטיס הביקור שלכם מול מעסיק עתידי וההזדמנות (היחידה) לעשות רושם ראשוני חיובי. אנו משקיעים את מירב המאמצים כדי לוודא שקורות החיים באנגלית ישמשו את המטרה שלכם באופן אופטימאלי.

 

אם אתם נדרשים להעביר קורות חיים באנגלית למעסיק פוטנציאלי בחו"ל או לנציגות ישראלית של חברה בינלאומית, נשמח לסייע בתרגום קורות חיים שלכם לאנגלית.

 

תרגומביט תרגמה מאות קורות חיים לאנגלית בשנים האחרונות וצברנו ניסיון רב בכתיבת קורות חיים באנגלית.

 

קורות חיים באנגלית צריכים להיות מותאמים לתרבות של המדינה בה אתם מגישים את המועמדות, ולדיאלקט המקומי (אנגלית בריטית, אמריקאית וכו'). למעשה, אנו עוסקים יותר בכתיבת קורות חיים באנגלית מאשר בתרגום יבש וטכני משפה לשפה. מעבר הטקסט, אנו שמים דגש על תצוגה מקצועית ויפה לעין כמו כן, נשמח לסייע לכם לערוך מכתב לוואי שיצורף לקורות חיים באנגלית ואם תחליטו לערוך שינויים קטנים בעברית בשלב מאוחר יותר, נשמח לעדכן את קורות החיים באנגלית ללא תוספת תשלום.

 

התהליך לקבלת קורות חיים אנגלית הינו פשוט, מהיר ואינו יקר: מעבירים אלינו את הקובץ בעברית בדוא"ל, נחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעת מחיר (ולפי הצורך נאיר לכם על שינויים שלדעתנו מומלצים) ותוך שעות ספורות תקבלו קורות חיים באנגלית שייראו כאילו נכתבו באנגלית מלכתחילה.

 

לקבלת הצעה לתרגום קורות חיים לאנגלית פנו אלינו: 03-6486848